PKL Solina - Manager Kawiarni - Polskie Koleje Linowe (PKL)

Description : PKL Solina - Manager Kawiarni. Company : Polskie Koleje Linowe (PKL). Location : Solina, podkarpackie

Chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w branży i zarządzać kawiarnią z jednym z najpiękniejszych widoków w Polsce? Posiadasz doświadczenie w obszarze HoReCa i szukasz zatrudnienia u renomowanego pracodawcy?

Poznaj nas:

Polskie Koleje Linowe (PKL), których właścicielem jest pośrednio fundusz inwestycji infrastrukturalnych, którego częścią portfela inwestycyjnego zarządza Polski Fundusz Rozwoju SA (PFR) to firma z ponad 85-letnią tradycją, całoroczny operator turystyczny prowadzący ośrodki w kluczowych lokalizacjach w Polsce w Tatrach, Beskidach, Pieninach i Bieszczadach: w Zakopanem na Kasprowym Wierchu, Gubałówce i Butorowym Wierchu, w Krynicy Zdrój na Jaworzynie Krynickiej i Górze Parkowej, w Zawoi na Mosornym Groniu, w Szczawnicy na Palenicy oraz na Górze Żar w Międzybrodziu Żywieckim, a także od 1 lipca 2022 r. w Bieszczadach w Solinie.

Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: MANAGER KAWIARNI Miejsce pracy: Solina

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa organizacja pracy kawiarni usytuowanej w wieży widokowej w ośrodku PKL Solina,
  • Nadzór nad funkcjonowaniem przyległych punktów gastronomicznych,
  • Kontrola beverage cost,
  • Kontrola zamówień, inwentaryzacje,
  • Kontakty i negocjacje z dostawcami,
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi gości zgodnie z ustalonymi standardami,
  • Kompleksowe zarządzanie zespołem min. 10 osób,
  • Tworzenie i planowanie grafików, kontrola czasu pracy,
  • Ścisła współpraca z managerami pozostałych obiektów gastronomicznych w ośrodku,
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, raportowanie,
  • Utrzymanie standardów Firmy i dbanie o pozytywny wizerunek Grupy Kapitałowej,

Wymagania:

  • Minimalny staż pracy w gastronomii - 8 lat, minimalny staż na podobnym stanowisku - 2 lata,
  • Ukończone kursy kierunkowe (barmański, baristyczne) i umiejętność przekazywania posiadanej wiedzy,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień gastronomicznych,
  • Zorientowanie na realizację celów sprzedażowych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów, bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • Umiejętność przeprowadzania rekrutacji i szkoleń stanowiskowych w gastronomii,
  • Proaktywne podejście do powierzanych zadań,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Umiejętność prowadzenia samochodu – prawo jazdy kat. B,
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Mile widziana znajomość systemów operacyjnych w obszarze gastronomii,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie: kontrakt B2B lub umowa o pracę,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie,
  • Ciekawą pracę w pełnym pasji zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Karty pracownicze uprawniające do zniżek w ośrodkach PKL,

Osoby zainteresowane rekrutacją i pracą w PKL Solina prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: [email protected]

z dopiskiem „MANAGER KAWIARNI SOLINA”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKL Solina Sp. z o.o. dobrowolnie udostępnionych moich danych osobowych, zawartych w przekazanych dokumentach, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy.

/podpis osoby składającej oświadczenie/

Stosownie do treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Radu (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz zgodnie z zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 z późń. zm., informuję, że: 1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest PKL Solina Sp. z o.o. 2. Współadmnistratorami przetwarzanych danych są spółki z Grupy PKL tj. Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A., PKL FOOD Sp. z o.o., PKL FOOD Sp. z o.o. sp. k., PKL Solina Sp. z o.o. oraz PKL Horeca Sp. z o.o. 3. Siedziba administratora znajduje się w Zakopanem przy ul. Bacheldy 7D. 4. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w następujący sposób:
5. Dane osobowe przetwarzane będą w celu podjęcia przez Pana/Panią zatrudnienia tj. w realizacji procedury rozpatrzenia aplikacji o pracę. 6. Dane osobowe będą udostępniane:
a. usługodawcy hostingowemu poczty [email protected], w celu realizacji procesu rekrutacji – elektronicznie,
b. partnerom należącym do Grupy Kapitałowej PKL S.A. w zakresie niezbędnym do realizacji celu.
c. podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów obowiązującego prawa. 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. 8. Państwa dane osobowe pozyskaliśmy:
a. Bezpośrednio w momencie przesłania aplikacji bezpośrednio do Grupy PKL, 9. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda osoby, której dane dotyczą oraz uzasadniony cel administratora, stanowiący chęć zatrudnienia kandydata. 10. Osobie, której dane są przetwarzane przysługuje prawo:
1) dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia,
2) ograniczenia przetwarzania,
3) przenoszenia danych,
4) cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez pływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
5) wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 11. Podane dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż jest to niezbędne do realizacji celów, dla których są przetwarzane.